انتخابات
خبرگزاری آریا در فیسبوک خبرگزاری آریا در توئیتر خبرگزاری آریا در گوگل پلاس خبرگزاری آریا در اینستاگرام
آریا در شبکه های اجتماعی:
سايت‌ حامي‌ دولت:جليلي‌«بشارت‌ بزرگ» احمدي‌نژاد است
6 خرداد 1392 - 01:48:10 ب.ظ
ارسال به دیگرانچاپ با عکسخروجی عکس
خبر پیوست
احمدي‌نژاد بار ديگر همه را مبهوت خواهد کرد؟

سايت‌ حامي‌ دولت:جليلي‌«بشارت‌ بزرگ» احمدي‌نژاد است

بزرگنمایی: :  

خبرگزاري آريا-يك سايت نزديک به دولت، از سعيد جليلي با عنوان «بشارت بزرگ» محمود احمدي‌نژاد نام برد و مدعي شد: «دنيا خواهد ديد چگونه احمدي‌نژاد بار ديگر همه را مبهوت سياست و تدبير خويش خواهد کرد.»
به گزارش آريا ،سايت «رايحه ظهور» که از سوي سازندگان مستند جنجالي «ظهور بسيار نزديک است» اداره مي‌شود٬ با انتشار يادداشت و تصاويري از سعيد جليلي٬ از وي به عنوان «گزينه نهايي» احمدي‌نژاد در انتخابات نام برده و جليلي را با عنوان مردي از تبار «جهاد» و «شهادت» نام برده که قرار است راه دولت احمدي‌نژاد را ادامه دهد و ادامه داده است: «کساني که فکر مي‌کنند احمدي‌نژاد سياس و زيرک به راحتي در حال محو شدن از آسمان سياسي کشور است، سخت در اشتباه هستند. ...دوست و دشمن آن روزي به عمق سياست و کياست احمدي‌نژاد پي خواهند برد که ببينند وي چگونه با درايت و زيرکي به همراه خود معبري نوراني به سوي آينده باز کرد.»

به گزارش سايت بهار در بخش‌هايي از اين مقاله آمده است:
...واقع گرا و واقع بين باشيم، احمدي نژادي که در آغاز کار و با دستان خالي در برابر اژدهاي هفت سر نفاق پيروز شد، اينک و با دارا بودن بسياري از امکانات و فرصت ها به طريق اولي امکان پيروزي بر جبهه نفاق فرتوت و زخم خورده را داشته و دارد و به اين آساني که برخي از دوستان فکر مي‌کنند ميدان را واگذار نکرده و نخواهد کرد.

...عده اي گمان مي‌کنند که احمدي نژاد تمام شد، او خود را فدا کرد تا بتواند نااهلان را که بار ديگر براي بازگشت دوباره و تسلط بر انقلاب خيز برداشته بودند کنار بزند، اما دوست و دشمن آن روزي به عمق سياست و کياست احمدي نژاد پي خواهند برد که ببينند وي چگونه با درايت و زيرکي به همراه خود معبري نوراني بسوي آينده باز کرد تا جريان حماسه و جهاد 8 سال اخير براي رسيدن به سرچشمه موعود خود ساري و جاري گردد، و اينگونه بود که احمدي نژاد با اطمينان و طمانينه قلبي به " ده برابر انقلابي تر بودن دولت بعدي" بشارت مي‌داد و مژده ميداد که "دولت بعدي در تراز بالاتري از دولت کنوني قرار خواهد داشت".

...حرکت پرشتاب سالهاي اخير با انتخاب مردي از تبار جهاد و شهادت تداوم خواهد يافت در حالي که ياران گذشته نيز کماکان مشغول نقش آفريني و انجام وظيفه خواهند بود. شايد دوره ظاهري تجسم ضعف هاي احمدي نژاد به سرآمده باشد اما گذشت زمان به خوبي نشان خواهد داد احمدي نژاد، تجسم نقاط قوت احمدي نژاد، محدوديت زماني ندارد و باز شايد گذشت زمان نشان دهد که تجسم ضعف هاي احمدي نژاد که بسيار غيرمنصفانه مورد هجوم بود نيز از بين رفتني نيست.

...به فضل الهي قوم مقدمه ساز به سلامتي در حال گذر از پيچ بزرگ تاريخي ست و در اين ميان جبهه باطل که خوابهاي بسياري براي اين ايام ديده بود و خيالهاي خامي داشت، در اين دوران زوال و نابودي، هيچ راه چاره اي جز آغاز نبرد نهايي در پيش روي خود نخواهد داشت، راه چاره اي که ان شاالله به سرعت به پرتگاه نابودي آنها و گلستان ظهور مستضعفان ختم خواهد شد.

...و به فضل الهي اين بار از پشت خيمه هاي معاويه بازنخواهيم گشت، اين بار با نه تنها خيمه هاي نيرنگ و تزوير معاويه هاي مسلمان نما که کاخ هاي ظلم و ستم استکبار را ريشه کن خواهيم کرد. لحظه موعود به سرعت در حال فرا رسيدن است و اين بشارت را مي‌توان به خوبي در وحشت دشمنان از وقايع منطقه از سرزمين حجاز و شام تا بحرين و يمن و عراق و ايران مشاهده کرد و اين همان بشارتيست که 8 سال پي در پي مبشران بزرگ ظهور از امام خامنه اي(مدظله) تا دکتر احمدي نژاد و بزرگان ديگر نويد آن را داده اند.

گفتني اينكه سه روز پيش سايت روزنامه «جوان» نيز با انتشار يادداشتي خبر داده بود كه سعيد جليلي گزينه اصلي احمدي‌نژاد در انتخابات آينده رياست جمهوري است و خبرگزاري دولت (ايرنا) هم با انتشار يادداشتي از جليلي با عنوان «نماينده گفتمان انقلاب اسلامي» ياد کرده و رحيم مشايي نيز گفته حمايت از کسي که بتواند راه احمدي‌نژاد را ادامه دهد «تکليف شرعي» است.
جليلي مديريت شده به عرصه انتخابات آمده و گزينه احمدي‌نژاد است
در همي حال معاون قوانين مجلس، هم با تاييد موضوع فوق، گفت: جليلي گزينه احمدي‌نژاد است.
دكتر اميدوار رضايي ميرقائد در گفت‌وگو با خانه ملت، گفت: اين موضوع از ماه‌هاي قبل با وجوديکه خود جليلي از ورود به عرصه انتخابات امتناع مي کرد قابل پيش بيني بود، حال به نظر مي‌رسد که توصيه‌هاي ديگران باعث شده که جليلي‌ آگاهانه يا مديريت شده به عرصه انتخابات بيايند، به طور حتم کشور بايد براي پيشرفت به سمت دولت عقل‌گرا و ارزشي حرکت کند تا با اين اصول رفاه و بهبود زندگي مردم محقق شود.
برادر محسن رضايي در پاسخ به اين سئوال كه با توجه به پايان رسيدن دوره دهم رياست جمهوري، شما آينده و سرنوشت احمدي‌نژاد را چطوري مي‌بينيد؟ گفت: سرنوشت فردي مانند احمدي‌نژاد بعد از انتخابات رياست‌جمهوري روشن است چون دولت در انتخابات آتي رياست‌جمهوري براي ورود جليلي برنامه‌ريزي کرد. حمايت وزراي دولت احمدي‌نژاد از جليلي در مصاحبه‌هاي مختلف نشان‌دهنده اين موضوع است، از طرف ديگر کابينه احمدي‌نژاد با کانديداهاي کنوني رياست‌جمهوري بيگانه نيستند و با هر کدام به صورتي رابطه‌اي دارند. به‌طور حتم با حضور هشت کاندايداي کنوني رياست‌جمهوري تصور قبلي برخي کارشناسان مبني‌بر به پايان رسيدن دوران سياست احمدي نژاد منتفي است و مردان دولت احمدي نژاد قادر به حضور در دولت بعدي هم خواهند بود.

کد خبر: 20130527134810240 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به توئیترارسال به بلاگرارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Googleارسال به یاهو

تعداد توصیه ها:0

 نظرات شما:

   نظر
نام:
پست الکترونیک:
متن: *
کد امنیتی: *
Protected by FormShield
 


امروز: دوشنبه 4 مرداد 1395
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به خبرگزاری آریا میباشد. | درباره ما | تماس با ما | صفحه اصلی