مجلس شوراي اسلامي
خبرگزاری آریا در فیسبوک خبرگزاری آریا در توئیتر خبرگزاری آریا در گوگل پلاس خبرگزاری آریا در اینستاگرام
آریا در شبکه های اجتماعی:
جزييات جديد از کابينه حسن روحاني
5 تير 1392 - 02:35:30 ب.ظ
ارسال به دیگرانچاپ با عکسخروجی عکس
خبر پیوست
عضو فراکسيون رهروان به آريا خبر داد :

جزييات جديد از کابينه حسن روحاني

بزرگنمایی: :  

خبرگزاري آريا-در چينش کابينه تا حدودي توزيع جغرافيايي وزرا نيز مورد نظر است که البته اين يک کار علمي است نه احساسي .
مويد حسيني صدر؛ عضو فراکسيون رهروان مجلس شوراي اسلامي در گفتگو با خبرنگار پارلماني خبرگزاري آريا تاکيد کرد: تا جايي که بنده از طريق نزديکان رئيس منتخب اطلاع پيدا کرده ام هنوزآقاي روحاني هيچ جلسه اي با اطرافيانش براي تعيين کابينه نگذاشته است فقط تاکنون افرادي که شرايط مناسب براي حضور در کابينه يازدهم را دارند شناسايي کرده اند. وي افزود: شاخص هايي چون : خوش نام بودن و از افراطي هاي  هر دو جريان اصلاح طلب و اصولگرا نبودن مورد تاکيد دولت يازدهم است تا اين وزرا بتواند با همه طيف ها کار کند البته همانطور که اشاره کردم هنوز انتخاب هيچ وزيري قطعي نشده است. 
اين نماينده مجلس تاکيد کرد: در چينش کابينه تا حدودي توزيع جغرافيايي وزرا نيز مورد نظر است که البته اين يک کار علمي است نه احساسي .به طوري که در کابينه بايد افراد از نقاط مختلف کشور حضور داشته باشند. حسيني صدر اظهار داشت: تاکنون افرادي چون مسعود پزشکيان براي وزارت بهداشت؛ عبدالعلي زاده براي وزارت مسکن راه و شهرسازي ؛ بنده و آقايان هاشمي و صديقي نماينده بناب نيز براي وزارت خانه ها مطرح هستند. وي حضور باهنر در کابينه يازدهم را بعيد دانست و افزود: با توجه به شناختي که آقاي باهنر نسبت به قوانين  و قواعد و آيين نامه داخلي مجلس دارند بنابراين ايشان مي توانند نقش آفريني بهتري در مجلس  داشته باشند. اين نماينده مجلس با تاکيد بر اين مطلب که بعد از تعطيلات تابستاني مجلس نمايندگان با حسن روحاني ديدار خواهند داشت گفت :بررسي اعضاي کابينه ازهفته آينده آغاز خواهد شد.

کد خبر: 20130626143530461 داغ کن - کلوب دات کامارسال به فیسبوکارسال به توئیترارسال به بلاگرارسال به مای اسپیسارسال به Stumble Uponارسال به Diggارسال به Deliciousارسال به Redditارسال به Google+ارسال به Googleارسال به یاهو

تعداد توصیه ها:0

 نظرات شما:

   نظر
نام:
پست الکترونیک:
متن: *
کد امنیتی: *
Protected by FormShield
 


امروز: دوشنبه 10 خرداد 1395
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به خبرگزاری آریا میباشد. | درباره ما | تماس با ما | صفحه اصلی