نام صاحب امتیاز و مدیرمسئول؛ دکتر امیر محبیان

خبرگزارى آريا در سالروز ميلاد حضرت زهرا (س) به تاريخ پانزدهم مردادماه سال يکهزار و سيصد و هشتاد و چهار به طور آزمايشي فعاليت خود را در عرصه رسانه اى کشور آغاز کرد؛ خبرگزاري آريا سپس در تاريخ 14/8/85 رسما مجوز فعاليت را از هيات نظارت بر خبرگزاري هاي غير دولتي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي دريافت نمود و در تاريخ 1/7/86 فاز دوم فعاليت با بارگذاري سايت جديد آغاز شد.
در حال حاضر خبرگزاري با يک جهش نرم افزاري در حال اجرا کردن فاز سوم فعاليت و جهش و تکامل کيفي است.

رویکرد خبرگزاری آریا

* خبرگزاری حرفه ای، مستقل و خصوصی در خدمت کل کشور *

 ما در خبرگزاری آریا افتخار می کنیم که یک خبرگزاری حرفه ای و مردمی هستیم.  به‌عنوان یک منبع اطلاعاتی قابل اعتماد، ما به ارائه پوشش خبری بی‌طرفانه، فارغ از هرگونه تأثیر بیرونی تعهد داریم.  تعهد ما به ارائه اخبار دقیق، به موقع و موثق ما را به یک انتخاب پیشرو برای خوانندگان در سراسر کشور تبدیل می کند.

 چیزی که ما را متمایز می کند، وضعیت ما به عنوان یک خبرگزاری مستقل است.  ما به هیچ نهاد سیاسی، دولتی یا شرکتی وابسته نیستیم.  استقلال ما به ما این امکان را می دهد که متعهد به واقعیت بمانیم و بدون انحراف از واقعیت از رویدادها و داستان ها گزارش دهیم.  ما به قدرت حقیقت ایمان داریم و تلاش می کنیم تا درک جامعی از واقعیت هایی که جهان ما را شکل می دهند به خوانندگان خود ارائه دهیم.

 یک خبرگزاری خصوصی بودن به این معنی است که تمرکز اصلی ما در خدمت به منافع خوانندگان است.  ما وابسته به ذینفعان خارجی نیستیم، این ما را قادر می سازد نیازهای مخاطبان خود را اولویت بندی کنیم.  خبرنگاران ما به طور خستگی ناپذیر اطلاعات جمع آوری می کنند و طیف گسترده ای از موضوعات مانند سیاست، اقتصاد، فرهنگ و ورزش را پوشش می دهند.  از طریق مقالات خبری، ویژگی‌ها، مصاحبه‌ها و تحلیل‌هایمان، هدف ما اطلاع‌رسانی، آموزش و تعامل با خوانندگان است.

 خبرگزاری ما با گستردگی سراسری، از دریافت اطلاعات به روز در هر گوشه از کشور اطمینان دارد.  ما رویدادها و داستان‌هایی را از مناطق شهری و روستایی پوشش می‌دهیم و صدای جوامع مختلف در سراسر کشور را منتشر می کنیم.  با تضمین پوشش جامع، ما به دنبال پر کردن شکاف اطلاعاتی و پرورش جامعه ای آگاه تر و مرتبط تر هستیم.

 ما در خبرگزاری آریا به روزنامه نگاری اخلاقی و متعهد به اصول حرفه ای پایبند هستیم.  ما دقت، انصاف و گزارش مسئولانه اخبار را در اولویت قرار می دهیم.  تیم  روزنامه‌نگاران ما از استانداردهای سخت‌گیرانه پیروی می‌کنند و با جدیت تمام موضوعات قابل نشر را بررسی می‌کنند تا اعتبار خود را حفظ کنند.

 برای ارائه اخبار جامع، بی طرفانه و به موقع به خبرگزاری آریا اعتماد کنید.  ما مفتخریم که یک خبرگزاری حرفه ای، مستقل و خصوصی هستیم که به کل کشور خدمت می کند.  به ما بپیوندید و همراه ما باشید تا در پیچیدگی های دنیای خود، آگاه و قدرتمند بمانیم.

آدرس دفتر مرکزی: تهران- میدان فردوسی- خیابان پارس کوچه جهانگیری پلاک 9 مجتمع یاس واحد 1 غربی خبرگزاری آریا